Hakkımızda - Benim Opelim | Uluslararası Opel Yedek Parça ve Chevrolet Yedek Parça

Menü

Hakkımızda

1997
Tire As Otomotiv, Ali Sertdemir tarafından İzmir/Tire’de kuruldu. Yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, yine aynı yıllarda faaliyet alanına Türkiye geneli toptan sıcak satışı da ekledi.


2009
Uzun yıllar yedek parça sektöründe ithalat ve ihracat yaparak adından söz ettiren firmamız yeni projelere imza attı. Tire As Otomotiv özellikle Almanya olmak üzere yurt dışı kaynaklı bir çok üretici firma ile ortak çalışma alanı yarattı. Bu şekilde yedek parça üretimine yeni bir soluk getirdi ve uygun fiyata dayanıklı yedek parça olabileceğini kanıtladı.

2011
Firmamız günden güne stok yelpazesini genişletti. Eşine az rastlanır şekilde, %82 oranında Orijinal Gm ürün çeşitliliğini sağlayarak Türkiye’de bu rakamlara ulaşan ender firmalar arasında kendine yer buldu.


2013
Firmamız toptan satışlara yönelik b2b internet sitesini faaliyete geçirdi. Bu şekilde yurt içi ve yurt dışında e-ticaret alanında hizmet vermeye başlamış oldu. Perakende, toptancı, özel servis ve yetkili servis firmalarına yedek parça sağlayarak gelişme ve geliştirmeye yönelik bakış açısını takip etmeye devam etti.

2015
Edinilen e-ticaret ve yedek parça tecrübesini birleştirerek ürünlerini son tüketiciye de ulaştırma kararını aldı. Bu şekilde benimopelim markasını oluşturuldu ve sektöre hızlı bir giriş yaptı.


2019
Merkezi İzmir/Tire olan firmamız, yurt dışına ve yurt içinin her köşesine hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir.